Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Gidle - Oferty sprzedaży działek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka, ul. Częstochowska

Jaskrów(Gidle + 22 km)

114 500 zł1 145 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży 2 działki w miejscowości Jaskrów gmina Mstów, przy ul. Częstochowskiej 147, o powierzchni 1149 m2 oraz 1145 m2. Działki po.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł4 712 m² 158,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki zlokalizowanej w miejscowości Kokawa, gmina Mykanów. Nr działek: 564, 566, obręb: kokawa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wesoła

Rudniki(Gidle + 19 km)

186 000 zł5 019 m² 37,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Rudniach gmina Rędziny w przy ul. Wesołej oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Zdrowa(Gidle + 11 km)

79 000 zł1 675 m² 47,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Zdrowa gmina Kłomnice przy ulicy Mstowskiej. Zaznaczona działka: pow. 1675m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana

Kokawa(Gidle + 22 km)

369 000 zł6 265 m² 58,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży wyjątkowej działki położonej w gminie Mykanów miejscowość Kokawa. Na sprzedaż przestronna działka zlokalizowana w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Leśna

Konin(Gidle + 19 km)

119 000 zł1 001 m² 118,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1001 m , położona w miejscowości Konin III, gmina Rędziny, powiat częstochowski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Częstochowska

Jaskrów(Gidle + 22 km)

239 000 zł1 507 m² 158,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w wgn Agencja Nieruchomości Częstochowa! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1507 m2, położona w Jaskrowie przy ul. Częstochowskiej. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Lipie

Lipie(Gidle + 14 km)

149 000 zł14 100 m² 10,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Lipiu gm. Dąbrowa Zielona powiat Częstochowski , o powierzchni 14100 m2. Działka : o pow. 14100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Prusicko

Prusicko(Gidle + 21 km)

249 000 zł21 122 m² 11,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowalana w miejscowości Prusicko. Działka o numerze ewidencyjnym nr 4634, w kształcie prostokąta o wymiarach 26m x 810m, częściowo zalesiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Gidle

Gidle,łódzkie

25 000 zł10 500 m² 2,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień Dobry. Do sprzedania działki rolne. Działka rolna numer 1534 o powierzchni 0,4 hektara niezabudowana położona w miejscowości Gidle. Działka nr 1535 o powierzchni 0,16 ha położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rzerzęczyce

Rzerzęczyce(Gidle + 13 km)

39 620 zł1 132 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko w Biurze Nieruchomości labirynt Zapraszamy do zakupu jednej z 13 działek na nowo powstającym osiedlu, w odległości zaledwie 12km od granicy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij